Včelaři ze Zlaté Olešnice

Stránky základní organizace ČSV ve Zlaté Olešnici

* Výzvy

7.6.2008     Vyzývám tímto naše včelaře, kteří mají zájem o umístění své nabídky medu a tím i propagace nejen sebe, ale i naší ZO a kraje, ať napíší či předají př. jednateli, předsedovi či správci webových stránek informace, které chtějí uvést. Vše bude následně zveřejněno jak na ofic. stránkách ČSV (náhled ZDE), na stránkách www.ceskymed.eu, tak i na našich webových stránkách. Apeluji na všechny členy nejen naší organizace--------nebuďte prosím lhostejní. Propagujete - li sebe, propagujete včelaření obecně. Lidé se o Vás dozvědí, dozvědí se o kraji kde včelaříte, dozvědí se o včele i produktech.... Buďme progresivní, jděme s dobou a nestůjme na jednom místě!. "Jarmárky a zadováky jsou dávno překonané......."

Již nyní...po relativně krátké spolupráci s ÚVČSV jsme chváleni za progresivitu a zájem o včelaření a rozvoj včelařství, osvětu atd.....  Přispějte také svými poznatky, zkušenostmi, fotografiemi. Podělte se s ostatními. Věnujte prosím chvilku času.....nám všem a hlavně pro budoucnost. Máme přece více členů než pouze dva či čtyři.,...... 

Taktéž jsou vždy vítány okolní organizace. Těšíme se na příspěvky, články, názory a zkušenosti z blízkého i širokého okolí.

 
Stránky, vytvořené s láskou a úctou k přírodě, včelám a přírodním zázrakům....