Včelaři ze Zlaté Olešnice

Stránky základní organizace ČSV ve Zlaté Olešnici

Schůze a akce ZO

Přednáška (kurs) dne 14. března 2009

POZVÁNÍ NA "KURZ TECHNICKÉHO CHARAKTERU “

Prosíme všechny členy i nečleny, aby si našli chvilku volného času a obětovali jej pro všechny...

POZVÁNÍ

na kurz ve Zlaté Olešnici do klubovny restaurace

„ V ÚDOLÍ

 SOBOTA 14.BŘEZNA 2009 V 15,00 HODIN

 TÉMA „ KURZ TECHNICKÉHO CHARAKTERU “

V kurzu budete seznámeni mimo jiné , jak postupovat při výměně matek ve včelstvu a  jak včelstva na tento zásah připravit. Je zapotřebí ověřit si metody z pohledu nejnovějších zkušeností s přidáváním matek a také proto, že obdržíme z výzkumné stanice Pekařov v červenci vyšlechtěné matky.

PŘEDNÁŠEJÍCÍ : UČITEL VČELAŘSTVÍ PŘÍTEL Jaroslav  Jáč.  Z  LIBERCE

Vážení přátelé.

Součastně s kurzem proběhne členská schůze, kde budete seznámeni s nákazovou situací v ZO po vyšetření směsných vzorků na varroázu a s další činností .U několika stanovišť došlo k razantnímu nárůstu zamořenosti Výbor ZO věří,že se každý člen kurzu a následné schůze účastní..Aby byl kurz proplacen musí být navštíven členy ČSV, proto Vaše přítomnost je nutná !!

Najděte si 14.března čas na kurz v 15,00 hodin a na posezení s přáteli, které spojuje společný zájem a navíc si odnesete  poučení a poznatky , které Vám pomohou v problematice přidávání matek.

 

 

           

VÝZVA !

 

 Na členské schůzi 14.března nahlaste svoje požadavky :

1.      Požadavek na Formidol.

2.      Požadavek na včelařské sklenice.Cena včetně DPH 3,485 Kč /kus.Při odběru 5 palet cena za dovoz 1 palety cca 600,00 Kč tj. 0,427 Kč/kus. Na paletě je 1404 sklenic.Je účtována paleta za 250.00 Kč.Při vrácení nové palety je tato částka  vrácena. Cena sklenice při vrácení nové EUpalety včetně dopravy; za kus cca 3,912 Kč.

3.      Využijte této možnosti a uvědomte si, že nejen Váš med, ale i svazová  sklenice a pěkné víčko  je i Vaší vizitkou jako člena ČSV a Váš med propaguje.Mějte na paměti : „Obal, který upoutá také prodává “ . Sklenice medu uzavřená pomačkaným omnia víčkem, není známkou pečlivého včelaře.

4.      požadavek na víčka s tiskem „Český med“ cena 2,50 Kč/kus. Pokud bude zájem,  můžeme učinit hromadnou objednávku.

5.      Je logické, že plně vytížené auto snižuje náklady na dopravu a na  auto našeho dopravce se vejde 6 palet, proto se snažme auto vytížit.

Žádné komentáře
 
Stránky, vytvořené s láskou a úctou k přírodě, včelám a přírodním zázrakům....